Září 2014

Konec? ..asi

14. září 2014 v 20:05 | Carry
Víte.. no, já ani nevím, jak začít. Když jsem tento blog zakládala, myslela jsem si, jak dlouho mi to vydrží, a jak mě to bude bavit, ale pravdou je, že dva blogy jsou prostě moc, a pokud chci mít čas i na sebe a na svůj život, tak blog a Shayin život musí jít stranou. Shay je úžasný člověk, a perfektní celebrita, která do své práce dává srdce, a toho si já na ní moc vážím. Umí si užívat života a zároveň pomáhat druhým, jen se podívejme na všechny ty kampaně, do nichž je zapojená, ale vážně nevím, jestli jsem stavěná na to mít dva blogy. Dělat stejnou práci na dvakrát je na mě asi moc. Nevím, jestli se sem někdy vrátím, ale pravdou je, že bych o Shay blogovala moc ráda, ani nevíte jak. Takže to prozatím berte jako nějaké dlouhé pozastavení, možná se vrátím, a nebo taky ne. Možná, že to bude za měsíc, půl rok nebo třeba rok, ale opouštět to tu nechci, přeci jen jsem tu udělala nějaký kus práce. Affs bych nerada ztratila, takže pokud dále chcete mít zájem být se mnou spřátelení, napiště mi na můj druhý blog (níže) a já s vámi moc ráda zase spřátelím. Vím, že tam mám napsáno, že už nespřáteluji, ale pokud mi napíšete, že jsme již byli spřátelení, tak si vás ráda zase přidám do seznamu. :) ..

NAJDETE MĚ NA IHEARTBLAKELIVELY.BLOG.CZ


New Photoshoot for Vogue India [September 2014]

3. září 2014 v 20:36 | Carry |  Gallery Updates
Mám tu pro vás konečně jinou novinku než osobní fotky. Tou novinkou je naprosto perfektní nový photoshoot, který Shay nafotila pro indické vydání časopisu Vogue!! Bohužel k němu nemáme skoro žádné informace, což mě docela mrzí, ale tak co se dá dělat.. :/ No každopádně už se začaly objevovat první neoficiální fotografie, scany a fotky z natáčení, jež naleznete pod tímto textem :) Shay na všech fotografiích vypadá naprosto úžasně, perfektně, jako vždy z ní číší všechna ta energie a mládí, navíc na fotkách působí neuvěřitelně sexy! ♥ Už se nemůžu dočkat na další fotky :) Užijte si zatím tyto :)
image host image host
Gallery Link: Magazine Scans » 2014 » Vogue India [September 2014]

image host
Gallery Link: Photoshoots » 2014 » Vogue India Photoshoot 2014

image host image host
Gallery Link: Photoshoots » Behind The Scenes » Vogue India Photoshoot - Behind The Scenes

Personal Photos #005

3. září 2014 v 20:23 | Carry |  Gallery Updates
Během pár dnů se objevilo obrovské množství novinek, z čehož mám neskutečnou radost, takže vám je sem nyní přidávám :) Jako první to jsou osobní fotografie z Shayina Instagramu. Jak jsem vás informovala, Shay si poslední srpnový víkend užívala na pláži v Los Angeles a také se svým pejskem Angelem, s nímž přidala také nějaké fotky :) Na Instagramu také zmínila svůj projekt Acuvue1Day, a přidala fotografii z natáčení. Kromě těchto fotek mezi nimi můžeme najít i fotky jídla a fotky Shay s jejími známými :) Všechny fotky jsem si naprosto zamilovala, podle mého názoru má Shay jeden z nejlepších účtů na Instagramu a vždy se těším na její nové fotografie ♥ :)
image host image host image host image host image host image host image host image host image host
Gallery Link: Personal Photos » Personal Photos [August 2014]

Pretty Little Liars: New Character Talia in 5B

1. září 2014 v 18:46 | Carry |  PLL » spoilers
Do Rosewoodu míří nová postava! Jedná se o postavu mladé kuchařky Talii, kterou ztvární herečka Miranda Mayo. Podle všech dostupných informací si moc s Emily Fieldsovou nesedne, a Emily z ní nebude mít zrovna nejlepší vztah. Tato postava se objeví v druhé polovině 5. série (5B) Pretty Little Liars.

Statistics ~ 25. 8. - 31. 8. 2014

1. září 2014 v 17:31 | Carry |  Statistics
Pondělí: --
Úterý: 56
Středa: 56
Čtvrtek: 70
Pátek: 77
Sobota: 75
Neděle: 66

Celkem: 400

+ Moc vám děkuju za tak krásnou návštěvnost v prvním týdnu ♥ Jste úžasní :)